درباره ما

اگر به راهنمایی نیاز دارید، مشاوره بگیرید

معرفی

مجتمع فولاد کیمیا

گروه صنعتی کیمیا در سال 1378 فعالیت خود را با تاسیس شرکت کیمیا چدن سپاهان در زمینه تولید قطعات ریخته گری و شمش چدن آغاز نمود . این مجموعه با توسعه فعالیت خود در زمینه تولید شمش چدن و شمش فولادی به روش ریخته گری مداوم (CCM)، راه اندازی خط نورد و تاسیس شرکتهای کیمیا چدن پاسارگاد، کیمیاکاران صدر سپاهان، ذوب صنعتگران و سپاهان کارا ری موفق به تأمین سهم قابل توجهی از نیاز بازار داخلی و همچنین صادرات گردیده است. در حال حاضر این مجموعه با مساحتی بالغ بر 80000 متر مربع و کادر اجرایی بالغ بر 350 نفر مشغول به فعالیت می باشد. دانش و تجربه فنی کارشناسان و پرسنل این مجموعه همراه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و امکانات دقیق آزمایشگاهی پشتوانه این مجموعه در جهت ارائه بهترین محصولات و خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

مجموعه شرکت‌ها

واحد کنترل کیفی

واحد کنترل کیفی مجتمع کیمیا مجهز به تجهیزات آزمایشگاهی مدرن از جمله کوانتومتر FOUNDRY MASTER ،ARL، آزمایشگاه متالوگرافی، دستگاه سختی سنج و دستگاه تست کشش مقاطع فولادی مسئولیت کنترل و ارائه محصولات استاندارد به مشتریان ارجمند را بر عهده دارد. همچنین این مجموعه با استفاده از تجهیزات غبارگیر BAG FILLER و سیستم تصفیه RO همواره سعی در کنترل و کاهش خروج آلاینده های ناشی از تولید به نحو استاندارد در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی خود در منطقه داشته است.

چشم‌انداز

با عنایت به توانمندی و تجارب پرسنل مجموعه اعم از مدیران، کارشناسان، مهندسین، کارگران و سایر اعضای مرتبط با واحدهای مختلف، این مجموعه در راستای فراهم سازی بستری مساعد جهت تکمیل زنجیرۀ فولاد از تولید آهن اسفنجی تا محصولات نهایی گام برداشته و مصمم است در مسیر رشد و توسعه پایدار اقتصاد میهن عزیزمان ایران نقش خویش را ایفا نماید.

نقش محوری در توسعه صنعتی و اقتصادی كشور

ما با تولید محصولات فولادی به عنوان یكی از كالاهای استراتژیک به دنبال ایفای نقش محوری و تعیین كننده در توسعه صنعتی و اقتصادی ایران اسلامی هستیم.

خط مشی کیفیت

شركت فولاد كیمیا با استعانت از خداوند متعال و بهره گیری از نیروی مجرب انسانی و تجهیزات مناسب تولید انواع شمش فولاد و شمش چدن را در سایز های مختلف به روش CCM(ریخته گری مداوم) و همچنین تولید مقاطع فولادی (شامل ناودانی، نبشی، تیرآهن و …) طبق استاندارد های جهانی بر عهده دارد. مدیریت شركت همواره تلاش دارد در جهت تامین خواسته های مشتریان و نیز موارد ایمنی و بهداشت حرفه ای كاركنان و مدیریت زیست محیطی ,طرف های ذینفع و سایر منابع مرتبط تمهیدات لازم را به مرحله اجرا گذارد. در این راستا سیستم مدیریت یكپارچه را مستقر و اجرا نموده و همچنین جهت گیری های اصلی فعالیت های خود را بر اساس اهداف كلان زیر اعلام میدارد:

توليد محصولاتی مطابق با استانداردهای تعريف شده و تحويل به موقع به مشتری

بهبود مستمر فرايندها و اثربخشی آنها در راستای تامين رضايت و خواسته های مشتری

رعايت الزامات كيفيتی محصول و مقررات ايمنی و بهداشت حرفه ای و قوانين زيست محيطی و ساير مقررات مرتبط با فعاليت‌ها و خدمات شركت

تلاش برای فراهم نمودن محيط كار ايمن با شناسايی خطرات و جنبه های ارزيابی و كنترل ريسک‌ها

جلب مشاركت موثر و فعال كاركنان در برنامه های كيفيت و ايمنی و بهداشت حرفه ای و مديريت زيست محيطی جهت رسيدن به اهداف تعيين شده

این مجموعه علیرغم وجود موانع ناشی از تحریمها، با تکیه بر دانش فنی و تجارب مدیران قادر به راه اندازی و افزایش بهره وری تجهیزات و تاسیسات تولیدی در حد استانداردهای مطرح جهانی و توسعه همه جانبه در حوزه فولاد و ورود به بازارهای صادراتی در کنار بازار داخلی بوده است.

بخشی از دستاوردهای ما

گواهینامه‌ها و افتخارات

در راستای چشم‌انداز بلند مجموعه و به لطف همراهی گرم مشتریان عزیز، با تکیه بر همت بلند همکاران ارجمندمان، توفیق کسب دستاوردها، گواهینامه‌ها و افتخاراتی درخشان را داشته‌ایم.